Budowania relacji, czyli sprzedaż bez sprzedaży

 

Gdy sytuacja rynkowa jest dobra – lepiej robić interesy z przyjaciółmi. Jednak, gdy nadchodzi kryzys – tym bardziej  ceni się sprawdzone kontakty z  nimi. Ta prosta zasada sprawdza się od lat.
Ale czy Ty ją wykorzystujesz?..

Jeśli chcesz się przekonać, czy odpowiednia relacja "załatwia każdy problem" i czy rzeczywiście wystarczy nawiązać właściwy kontakt z Klientami, by nigdy już nie musieć sprzedawać, a telefon z zamówieniami i tak dzwonił codziennie... Jeśli chcesz dowiedzieć się co i jak zrobić, by być postrzeganym przez Klienta jako ekspert i niekwestionowany autorytet w swojej dziedzinie...

Skorzystaj z wiedzy eksperta!

On przekona Cię, że umiejętnie budowany wizerunek eksperta, aktywne działanie w zgodzie z podejściem „najpierw dajesz, potem zyskujesz”, może zdziałać cuda.
Podczas szkolenia poznasz wiele porad, wskazówek i przykładów działań, które w konsekwencji prowadzą do tego, że Twoja firma oraz Ty sam staniesz się niekwestionowanym autorytetem w swojej dziedzinie.

 

 1 | 2 | 3 |  »


Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Oasis East

(...) Grupa Tempo - realizator różnych projektów rekrutacyjnych, wykonywanych wszystkimi możliwymi metodami, dała się poznać jako profesjonalna firma. (...) Powierzone zadania były wykonywane z dużą precyzją w sposób profesjonalny i dokładny. (...) Grupa Tempo charakteryzuje się wysokim poziomem umiejętności dopasowania do potrzeb klienta. Zlecając jej wykonanie projektu, można być pewnym terminowej realizacji, solidności oraz wyboru dobrego kandydata na każde stanowisko na które prowadzi rekrutację.

czytaj więcej >>>

Magdalena Łowińska-Fligier, Kierownik Personalny