Budowania relacji, czyli sprzedaż bez sprzedaży

 

Gdy sytuacja rynkowa jest dobra – lepiej robić interesy z przyjaciółmi. Jednak, gdy nadchodzi kryzys – tym bardziej  ceni się sprawdzone kontakty z  nimi. Ta prosta zasada sprawdza się od lat.
Ale czy Ty ją wykorzystujesz?..

Jeśli chcesz się przekonać, czy odpowiednia relacja "załatwia każdy problem" i czy rzeczywiście wystarczy nawiązać właściwy kontakt z Klientami, by nigdy już nie musieć sprzedawać, a telefon z zamówieniami i tak dzwonił codziennie... Jeśli chcesz dowiedzieć się co i jak zrobić, by być postrzeganym przez Klienta jako ekspert i niekwestionowany autorytet w swojej dziedzinie...

Skorzystaj z wiedzy eksperta!

On przekona Cię, że umiejętnie budowany wizerunek eksperta, aktywne działanie w zgodzie z podejściem „najpierw dajesz, potem zyskujesz”, może zdziałać cuda.
Podczas szkolenia poznasz wiele porad, wskazówek i przykładów działań, które w konsekwencji prowadzą do tego, że Twoja firma oraz Ty sam staniesz się niekwestionowanym autorytetem w swojej dziedzinie.

 

 1 | 2 | 3 |  »


Referencje
Referencje

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla Helios Fabryka Żarówek

(...) Grupa Tempo zorganizowała wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla 27 pracowników firmy Helios Fabryka Żarówek. (...) Zarówno szkolenie, jak i część integracyjna zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie. (...) Grupa Tempo wywiązała się ze swojego zadania znakomicie, co dobitnie wskazuje na ich profesjonalizm, jak również elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Grupę Tempo jako partnera w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

czytaj więcej >>

Antoni Szabla, Prezes Zarządu