Try & Hire

 

Usługa Try & Hire w naszej firmie oparta jest o zatrudnianie kandydatów w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę-zlecenie tymczasową.

Po zakończeniu procesu rekrutacji i selekcji kandydata wskazują Państwo wybraną osobę, którą nasza agencja pracy tymczasowej zatrudnia czasowo i deleguje do pracy w Państwa firmie. W każdym momencie mogą Państwo zrezygnować ze współpracy z wybranym kandydatem. 

Jeśli wybrana osoba sprawdzi się na stanowisku mogą ją Państwo zatrudnić w każdym momencie trwania usługi Try&Hire.

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Ideal Polska

Firma Grupa Tempo przeprowadziła dla firmy Ideal Polska S.A. w roku 2010 projekt biznesowy - rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Certyfikacji i i Kontroli Produktów. Zatrudniony kandydat za pośrednictwem Grupy Tempo sprawdza się bardzo dobrze w środowisku pracy, co świadczy o skuteczności metod doboru oraz profesjonalizmie firmy konsultingowej. Terminowość, rzetelność, elastyczne podejście do klienta, przyjazna atmosfera współpracy, świetna komunikacja pozwalają, na rekomendację Grupy Tempo innym Firmom, które chcą sobie zapewnić najlepszą kadrę pracowniczą i widzą w tym przewagę konkurencyjną. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Grupę Tempo s. c. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera rekrutacyjnego.

czytaj więcej >>

 

Dragomir Vassev Prezes Zarządu