Indywidualna Sesja Oceny

 

Indywidualna sesja oceny to sesja Development lub Assessment Center skierowana do jednego pracownika. Zachowane są tu wszystkie zasady projektowania i oceny kompetencji pracowniczych.

W czasie takiej sesji oceniane są te same kompetencje jak podczas sesji grupowych z zastrzeżeniem, iż kompetencje związane z funkcjonowaniem pracownika/kandydata w grupach lub zespołach badane są z pomocą pozorantów (konsultantów pełniących rolę członków zespołu).

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla FERROLI Poland

(…) Grupa Tempo z pełnym profesjonalizmem podeszła do realizacji zleconych projektów rekrutacyjnych. Konsultanci prowadzący w/w rekrutacje wykazali się szeroką wiedzą merytoryczną oraz solidnym podejściem do wszystkich etapów Naszej współpracy (…). Wychodzili naprzeciw naszym oczekiwaniom prezentując rzetelnie dobranych Kandydatów. Z chęcią dzielili się wszystkimi pozyskanymi informacjami o specyfice rynku (…) Z dużą satysfakcją przekazujemy niniejsze referencje, z pełną odpowiedzialnością polecając Grupę Tempo firmom szukającym godnego zaufania partnera z zakresu procesów rekrutacji (...)

czytaj więcej>>

Dorota Dąbrowska, HR Manager