Kompetencyjne Opisy Stanowisk Pracy

 

W większości firm funkcjonują obszerne opisy stanowisk pracy podzielone na sekcje dotyczące obowiązków, odpowiedzialności, powiązań, oczekiwań i wymagań.

Czasem pojawiają się dokładne zadania, ale korelacja wszystkich wymienionych elementów z kompetencjami firmy pojawia się w nielicznych organizacjach.

Kompetencyjne opisy stanowisk pracy pozwalają rozwijać pracowników zgodnie z faktycznymi wymogami stanowiska, rekrutować adekwatną kadrę i redukować bezzasadne wymagania wobec kandydatów.

Referencje
Referencje

Szkolenie dla Vattenfall Sales Poland

W 2008 roku Grupa Tempo zorganizowała i przeprowadziła dla Vattenfall Sales Poland Sp. z o.o. szkolenie o tematyce „Prezentacja biznesowa”. Szkolenie poprzedzone zostało wnikliwym badaniem potrzeb zespołu, które uwydatniło specyficzny charakter pracy sił sprzedażowych w branży energetycznej (...) Grupa Tempo i trener prowadzący (...) doskonale przełożyli prawdziwe potrzeby szkolonej grupy na program szkoleniowy. Efektem odbytego spotkania był wzrost efektywności i jakości wygłaszanych przez pracowników Vattenfall Sales Poland Sp. z o.o. prezentacji zarówno w formie bezpośredniej jak i poprzez wideokonferencje (...)

czytaj więcej >>

Bartosz Kępa, CFO