Kompetencyjne Opisy Stanowisk Pracy

 

W większości firm funkcjonują obszerne opisy stanowisk pracy podzielone na sekcje dotyczące obowiązków, odpowiedzialności, powiązań, oczekiwań i wymagań.

Czasem pojawiają się dokładne zadania, ale korelacja wszystkich wymienionych elementów z kompetencjami firmy pojawia się w nielicznych organizacjach.

Kompetencyjne opisy stanowisk pracy pozwalają rozwijać pracowników zgodnie z faktycznymi wymogami stanowiska, rekrutować adekwatną kadrę i redukować bezzasadne wymagania wobec kandydatów.

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Axeon

(...) Nasza współpraca rozpoczęła się w 2010 roku w związku z przenoszeniem procesów biznesowych naszej firmy z różnych krajów europejskich do zakładu produkcyjnego w Gliwicach. Współpraca z Grupą Tempo zaowocowała sukcesami i zatrudnieniem 12 osób (...) W trakcie prowadzonych działań Grupa Tempo dała się poznać jako firma rzetelnie podchodząca do zleconych zadań oraz realizująca je z należytą starannością i sumiennością. Przeprowadzone procesy rekrutacyjne zostały poprzedzone poznaniem specyfiki organizacji (zarówno lokalnie, jak i globalnie), a także przeprowadzeniem analizy rynku i wynagrodzeń. Przydzieleni do realizacji projektów Konsultanci wykazali się dużą elastycznością w działaniu (...)

czytaj więcej>>

Beata Rembierz, HR Manager