Kompetencyjne Opisy Stanowisk Pracy

 

W większości firm funkcjonują obszerne opisy stanowisk pracy podzielone na sekcje dotyczące obowiązków, odpowiedzialności, powiązań, oczekiwań i wymagań.

Czasem pojawiają się dokładne zadania, ale korelacja wszystkich wymienionych elementów z kompetencjami firmy pojawia się w nielicznych organizacjach.

Kompetencyjne opisy stanowisk pracy pozwalają rozwijać pracowników zgodnie z faktycznymi wymogami stanowiska, rekrutować adekwatną kadrę i redukować bezzasadne wymagania wobec kandydatów.

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Saint - Gobain Glass

W firmie Saint - Gobain Glass, Grupa TemPo przy uzyciu nowoczesnych narzędzi takich jak Assessment Center, przeprowadziła wstępną selekcję podczas rekrutacji pracowników na nową linie produkcyjną. Specjaliści z tej firmy pomogli nam obsadzić stanowiska 26 operatorów oraz 4 inzynierów pracujących na poszczególnych odcinkach linii produkcyjnej. Dzięki sprawnej i profesjonalnej organizacji pracy, projekt ten został zakończony sukcesem, a firma Saint - Gobain zyskała profesjonalny i energiczny personel, gotowy na nowe wyzwania.

czytaj więcej >>

.