Konsultanci wdrażający Rynek celów™

 

Robert Reinfuss

12 lat praktyki w zarządzaniu, w tym 10 lat na stanowisku dyrektora personalnego w firmach produkcyjnych, handlowych i bankowości takich jak  Nowy Styl, Bank BPH, Kompania Piwowarska, Whita Cap Schalmbach Lubeca, Donelly Polish American Printing. Ukończył m.in. socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i Oxfordzkim oraz zarządzanie personelem w Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów MBO, strategii zarządzania personelem i systemów motywacyjnych, podnoszeniu efektywności organizacji, polityce wynagrodzeń oraz relacjach pracowniczych.

 

Agnieszka Bornus

12 lat praktyki w konsultingu, w tym 2 na stanowisku Dyrektora Oddziału Hill International oraz 10 jako Partner w Grupie Tempo. Absolwentka zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, obecnie jest w trakcie uzyskiwania tytułu Coacha według ICC. Certyfikowany Konsultant Rozwoju Organizacyjnego, posiada licencję na stosowanie metodologii i narzędzi Synergia™, Competence Navigator™, Task Navigator™, Star Tracks™, Talent Hunter™. Specjalizuje się w projektowaniu systemów ocen okresowych, podnoszeniu efektywności organizacji oraz wdrażaniu systemów zarządzania przez kompetencje.

 

Agnieszka Gajewska – Cygan 

12 lat praktyki w konsultingu, w tym 2 lata w międzynarodowej firmie konsultingowo-doradczej Roedl & Partner oraz 10 jako Partner w Grupie Tempo. Absolwentka studiów MBA na University of Hull w Wielkiej Brytanii oraz Zarządzania Finansami w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Certyfikowany Konsultant Rozwoju Organizacyjnego, posiada licencję na stosowanie metodologii i narzędzi Synergia™, Competence Navigator™, Task Navigator™, Star Tracks™, Talent Hunter™. Specjalizuje się w podnoszeniu efektywności organizacji oraz wdrażaniu systemów zarządzania przez kompetencje. Autorka publikacji w prasie branżowej. 

Pobierz folder MBO - Rynek celów™ 

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Ideal Polska

Firma Grupa Tempo przeprowadziła dla firmy Ideal Polska S.A. w roku 2010 projekt biznesowy - rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Certyfikacji i i Kontroli Produktów. Zatrudniony kandydat za pośrednictwem Grupy Tempo sprawdza się bardzo dobrze w środowisku pracy, co świadczy o skuteczności metod doboru oraz profesjonalizmie firmy konsultingowej. Terminowość, rzetelność, elastyczne podejście do klienta, przyjazna atmosfera współpracy, świetna komunikacja pozwalają, na rekomendację Grupy Tempo innym Firmom, które chcą sobie zapewnić najlepszą kadrę pracowniczą i widzą w tym przewagę konkurencyjną. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Grupę Tempo s. c. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera rekrutacyjnego.

czytaj więcej >>

 

Dragomir Vassev Prezes Zarządu