Doradztwo HR

 

Nowocześnie zarządzane organizacje powinny pamiętać, że:

  • w dobie wszechobecnej automatyzacji przewaga konkurencyjna organizacji opiera się na dobrych i mądrych pracownikach,
  • reprezentant zasobów ludzkich ma porównywalny wpływ na strategię organizacji jak reprezentant zasobów finansowych,
  • skuteczność i efektywność polityki personalnej zależy od przejrzystości systemu, adekwatności narzędzi i odpowiedniej komunikacji w organizacji,
  • optymalizacja kosztów HR to klucz do pozytywnych decyzji Zarządów w tym obszarze,
  • działania w obszarze HR powinny być spójne, tak by pracownik nie miał poczucia braku kontynuacji, marnowania czasu na pojedyncze, nie powiązane ze sobą rozwiązania.

 

Nasze doświadczenie pokazuje, że nawet pojedynczy problem kadrowy zawsze wymaga odwołania się do elementarnych wartości organizacji, analizy jej kluczowych kompetencji i celów biznesowych.

 

 

Referencje
Referencje

Development Center dla YAWAL S.A.

YAWAL S.A. miała przyjemność współpracować z Grupą Tempo w realizacji projektu „Kompetencje 2015”. Celem projektu było rozpoznanie potencjału zawodowego, mocnych stron naszych pracowników i wynikających z nich możliwości oraz tych obszarów, które wymagają rozwoju. (...) Współpraca z Grupą Tempo (...) to ogromna przyjemność i możliwość doświadczenia profesjonalizmu wysokiej klasy. (...) Opracowane przez Grupę Tempo narzędzia były dopasowane do potrzeb projektu i umożliwiły ocenę badanych pracowników.
Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Grupa Tempo Doradztwo Personalne i Organizacyjne jako sprawnego, rzetelnego partnera do realizacji projektów AC/DC.

czytaj więcej >>

Monika Tracz, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi