Doradztwo HR

 

Nowocześnie zarządzane organizacje powinny pamiętać, że:

  • w dobie wszechobecnej automatyzacji przewaga konkurencyjna organizacji opiera się na dobrych i mądrych pracownikach,
  • reprezentant zasobów ludzkich ma porównywalny wpływ na strategię organizacji jak reprezentant zasobów finansowych,
  • skuteczność i efektywność polityki personalnej zależy od przejrzystości systemu, adekwatności narzędzi i odpowiedniej komunikacji w organizacji,
  • optymalizacja kosztów HR to klucz do pozytywnych decyzji Zarządów w tym obszarze,
  • działania w obszarze HR powinny być spójne, tak by pracownik nie miał poczucia braku kontynuacji, marnowania czasu na pojedyncze, nie powiązane ze sobą rozwiązania.

 

Nasze doświadczenie pokazuje, że nawet pojedynczy problem kadrowy zawsze wymaga odwołania się do elementarnych wartości organizacji, analizy jej kluczowych kompetencji i celów biznesowych.

 

 

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Fluor

Gliwicki oddział amerykańskiej Korporacji Fluor współpracuje z firmą Grupa Tempo od 2002 roku. W tym okresie Grupa Tempo zrealizowała dla naszej firmy kilka procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne oraz kierownicze (…) Na bazie dotychczasowego doświadczenia pragniemy podkreślić, ze Grupa Tempo jest godnym polecenia partnerem w obszarze selekcji i rekrutacji na stanowiska w obrębie kadry inżynieryjnej. Jakość świadczonych, szybkość realizacji usługi oraz znajomość rynku pracy dla inżynierów jest wysoka co stanowi niewątpliwie o atutach firmy Grupa Tempo.

czytaj więcej >>

Marzanna Poborska Kierownik Działu Kadr