Rekrutacja i Selekcja

Rekrutacja dla Alfa Laval

Alfa Laval współpracuje z Grupą Tempo w zakresie prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji od 2011 roku. Wspólnie obsadzaliśmy stanowiska sprzedażowe i inżynierskie dedykowane poszczególnym wydziałom naszej firmy (...)

Poszczególne rekrutacje wymagały od konsultanta Grupy Tempo poznania specyfiki poszczególnych branż oraz bezpośredniego dotarcia do najlepszych Kandydatów w danej dziedzinie. W toku realizacji prac, Grupa Tempo dała się poznać, jako sumienny i zaangażowany w projekt partner. (...) Z chęcią dzieliła się informacjami pochodzącymi z rynku oraz proponowała nowe rozwiązania, jeśli specyfika rynku ich wymagała.

Na szczególną uwagę zasługuje etap przygotowania do realizacji procesu rekrutacji (...) używane były nowatorskie narzędzia diagnostyczne, które dopełniły obraz kompetencji poszukiwanej osoby.
Doświadczenie, wiedza i sumienne działania Konsultantów Grupy Tempo pozwoliły na skuteczne zakończenie prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Grupy Tempo, jako profesjonalnego partnera w dziedzinie prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Jolanta Wilczyńska
Dyrektor Personalny Europa Centralna i Wschodnia

 

Rekrutacja FERROLI Poland

(...) Mieliśmy przyjemność współpracować z Grupą Tempo w obszarze rekrutacji na stanowiska:
-    Dyrektor Produkcji,
-    Główna Księgowa,
-    Specjalista ds. Logistyki.

Grupa Tempo z pełnym profesjonalizmem podeszła do realizacji zleconych projektów rekrutacyjnych. Konsultanci prowadzący w/w rekrutacje wykazali się szeroką wiedzą merytoryczną oraz solidnym podejściem do wszystkich etapów Naszej współpracy w szczególności samego przygotowania do rozpoczęcia pracy nad projektami. Wychodzili naprzeciw naszym oczekiwaniom prezentując rzetelnie dobranych Kandydatów. Z chęcią dzielili się wszystkimi pozyskanymi informacjami o specyfice rynku, wypracowując skuteczne metody wyszukiwania Kandydatów. Zależnie od potrzeb i możliwości Konsultanci elastycznie dostosowywali swoje działania oraz sposób i czas kontaktu z Nami oraz Kandydatami.

Z dużą satysfakcją przekazujemy niniejsze referencje, z pełną odpowiedzialnością polecając Grupę Tempo firmom szukającym godnego zaufania partnera z zakresu procesów rekrutacji (...)

Z poważaniem

Dorota Dąbrowska
HR Manager

Rekrutacja dla Axeon

(...) Nasza współpraca rozpoczęła się w 2010 roku w związku z przenoszeniem procesów biznesowych naszej firmy z różnych krajów europejskich do zakładu produkcyjnego w Gliwicach. Współpraca z Grupą Tempo zaowocowała sukcesami i zatrudnieniem 12 osób w następujących działach: Dział zakupów i planowania (...), Dział Obsługi Klienta (...), Dział Badań i Rozwoju (...), Dział Personalny (...).

W trakcie prowadzonych działań Grupa Tempo dała się poznać jako firma rzetelnie podchodząca do zleconych zadań oraz realizująca je z należytą starannością i sumiennością. Przeprowadzone procesy rekrutacyjne zostały poprzedzone poznaniem specyfiki organizacji (zarówno lokalnie, jak i globalnie), a także przeprowadzeniem analizy rynku i wynagrodzeń. Przydzieleni do realizacji projektów Konsultanci wykazali się dużą elastycznością w działaniu (...)
 

Beata Rembierz
HR Manager


Rekrutacja dla Opinion

W roku 2011 współpracowaliśmy z Grupą Tempo w zakresie rekrutacji na kluczowe stanowiska w naszej firmie. Dzięki wspólnej pracy z sukcesem obsadziliśmy stanowiska specjalistyczne i kierownicze: Kierownik produkcji, Specjalista ds. zasobów ludzkich, Specjalista ds. controllingu.

(...) W toku realizacji projektów rekrutacyjnych Konsultanci Grupy Tempo byli partnerami w rozmowie, definiowaniu potrzeb, a także umiejętnie doradzali w zakresie dopasowania oferty pracy do możliwości i specyfiki firmy oraz bieżących możliwości rynku pracy. Doświadczenie oraz wiedza Konsultantów pozwoliły na skuteczne wykonanie usług rekrutacyjnych.

Z przyjemnością polecamy Grupę Tempo innym przedsiębiorstwom, chcącym otrzymać profesjonalne usługi rekrutacyjne.

Prezes Zarządu
Marek Waliszak

 

 

Rekrutacja dla Plastal

GRUPA TEMPO przeprowadziła w latach 2009, 2010 dla firmy Plastal Sp. z o.o. projekt z zakresu rekrutacji na stanowiska Główny księgowy, Kierownik UR oraz Specjalista ds. logistyki. Projekt obejmował szereg prac związanych z procesem rekrutacji.

Konsultanci GRUPY TEMPO wykazali się dużym doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem podczas wykonywania ww. zleceń. Ich opinie na temat potencjalnych pracowników były trafne i w dużej mierze satysfakcjonujące. Proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie i szybko, a zlecenie wykonane zostało rzetelnie.

GRUPA TEMPO to partner godny zaufania i polecenia na przyszłość.
Z poważaniem,

Robert Bednarz
HR Manager


Rekrutacja dla Berndorf Baderbau

Grupa Tempo s.c. z siedzibą w Gliwicach przeprowadziła w 2009 roku dla firmy Berndorf Baderbau Sp. z o.o. projekt rekrutacyjny na stanowisko Koordynator Montażu.

Fachowość, rzetelność oraz solidność wykonanych usług w zakresie rekrutacji na specyficzne dla potrzeb naszej firmy stanowisko, pozwalają w pełnym zakresie polecić tą firmę.

Marek Wrzal
Prezes Zarządu

Rekrutacja dla Fluor

Gliwicki oddział amerykańskiej Korporacji Fluor współpracuje z firmą Grupa TemPo od 2002 roku. W tym okresie Grupa TemPo zrealizowała dla naszej firmy kilka procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne oraz kierownicze, w tym między innymi na stanowiska Sales Manager oraz Construction Manager.
W ostatnim okresie Grupa Tempo z powodzeniem zrealizowała proces rekrutacyjny executive search na stanowisko Kierownika Projektu.

Na bazie dotychczasowego doświadczenia pragniemy podkreślić, ze Grupa TemPo jest godnym polecenia partnerem w obszarze selekcji i rekrutacji na stanowiska w obrębie kadry inżynieryjnej. Jakość świadczonych, szybkość realizacji usługi oraz znajomość rynku pracy dla inżynierów jest wysoka co stanowi niewątpliwie o atutach firmy Grupa TemPo.
 

Marzanna Poborska
Kierownik Działu Kadr

 

 

Rekrutacja dla Ideal Polska

Firma Grupa Tempo - Doradztwo Personalne i Organizacyjne, przeprowadziła dla firmy Ideal Polska S.A. w roku 2010 projekt biznesowy - rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Certyfikacji i i Kontroli Produktów.

Grupa TemPo jest partnerem, który bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich zadań. Zatrudniony kandydat za pośrednictwem Grupy Tempo sprawdza się bardzo dobrze w środowisku pracy, co świadczy o skuteczności metod doboru oraz profesjonalizmie firmy konsultingowej.

Terminowość, rzetelność, elastyczne podejście do klienta, przyjazna atmosfera współpracy, świetna komunikacja pozwalają, na rekomendację Grupy Tempo innym Firmom, które chcą sobie zapewnić najlepszą kadrę pracowniczą i widzą w tym przewagę konkurencyjną.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Grupę Tempo s. c. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera rekrutacyjnego.

Z poważaniem

Dragomir Vassev
Prezes Zarządu


Rekrutacja i szkolenia dla Paged Meble


Paged Meble Spółka Akcyjna z siedzibą w Jasienicy potwierdza, iż współpraca z Grupą Tempo z siedzibą w Gliwicach w zakresie rekrutacji na kluczowe stanowiska oraz organizacji szkoleń trwa od 2009 roku.

Z przyjemnością informujemy, iż powierzone zadania wykonane zostały profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Wysoki poziom wiedzy, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie konsultantów pozwoliły na wyselekcjonowanie właściwych kandydatów, z którymi współpraca jest kontynuowana.
  
Biorą pod uwagę poziom wykonania dotychczas powierzonych zadań, mamy nadzieję na pomyślną współpracę w przyszłości i z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi Grupy Tempo innym przedsiębiorcom.


Z poważaniem,
                              
Za Spółkę:
Prezes Zarządu: Urszula Ramczewska
Dyrektor Produkcji, Członek Zarządu: Jakub Banaszek


Rekrutacja dla MERAWEX


Potwierdzamy, że Grupa Tempo - Doradztwo Personalne i Organizacyjne z Gliwic przeprowadziła dla nas w roku 2008 rekrutację na stanowisko kierownika nowo utworzonego wydziału produkcyjnego.

Proces przebiegał sprawnie i zgodnie z ofertą.

Z perspektywy czasu możemy przyznać, że wskazano nam właściwą osobę. Włączenie jej do zespołu stało się punktem zwrotnym w rozwoju wydziału.


Witold Grabysz
Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny


Rekrutacja dla Chapman Freeborn Airchartering

Firma Grupa Tempo prowadziła dla nas pełną rekrutację pracowników w roku 2005, 2007, 2008. (...) Spośród starannie dobranych kandydatów udało się nam wybrać pracowników, którzy z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem dotychczas pracują w naszej firmie.

Rafał Gontar
Członek Zarządu

Rekrutacja dla Saint - Gobain Glass

(...) W firmie Saint - Gobain Glass, Grupa TemPo przy uzyciu nowoczesnych narzędzi takich jak Assessment Center, przeprowadziła wstępną selekcję podczas rekrutacji pracowników na nową linie produkcyjną. Specjaliści z tej firmy pomogli nam obsadzić stanowiska 26 operatorów oraz 4 inzynierów pracujących na poszczególnych odcinkach linii produkcyjnej.
Dzięki sprawnej i profesjonalnej organizacji pracy, projekt ten został zakończony sukcesem, a firma Saint - Gobain zyskała profesjonalny i energiczny personel, gotowy na nowe wyzwania.


Rekrutacja dla Oasis East

(...) Grupa Tempo - realizator różnych projektów rekrutacyjnych, wykonywanych wszystkimi możliwymi metodami od 2002 roku, dała się poznać jako profesjonalna firma.

(...) Powierzone zadania były wykonywane z dużą precyzją w sposób profesjonalny i dokładny. (...) Grupa Tempo charakteryzuje się wysokim poziomem umiejętności dopasowania do potrzeb klienta. Zlecając jej wykonanie projektu, można być pewnym terminowej realizacji, solidności oraz wyboru dobrego kandydata na każde stanowisko na które prowadzi rekrutację.

Magdalena Łowińska-Fligier
Kierownik Personalny


Rekrutacja dla Synthos

W roku 2008 Grupa Tempo przeprowadziła dla naszej Firmy rekrutacje na stanowiska Key Account Manager, Key Account Executive oraz Kierownik Działu BHP.

Rekrutacja została przeprowadzona profesjonalnie i kompleksowo. Konsultanci Grupy Tempo wykazali się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem w prowadzony projekt oraz bardzo dobrą znajomością realiów rynkowych.    

Zbigniew Lange
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy


Rekrutacja dla Górnika Zabrze

Górnik Zabrze Sportowa Spółka Akcyjna miał możliwość współpracować    z Grupą Tempo przy realizacji różnorodnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, stanowiska specjalistyczne i kierownicze (...)

Sposób prowadzenia rekrutacji odznaczał się najwyższym stopniem profesjonalizmu i zaangażowania ze strony Konsultantów, a zaprezentowani Kandydaci spełniali wysokie, a jednocześnie bardzo specyficzne wymogi stawiane przed wykwalifikowanymi pracownikami Klubu Sportowego.

Dodatkowym elementem (...) było merytoryczne i fachowe doradztwo z zakresu rynku pracy, diagnozy predyspozycji zawodowych Kandydatów oraz psychologii.

Marek Matuszewski
Wiceprezes Zarządu


Rekrutacja dla Finpol Rohr

Grupa Tempo przeprowadziła w 2007 roku dla naszej Firmy rekrutacje na stanowisko kierownika marketingu.

Usługi świadczone były z należytą starannością, proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Konsultanci Grupy Tempo wykazali się dużym doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem podczas wykonywanych ww. zadań.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Grupę Tempo jako profesjonalnego i rzetelnego partnera rekrutacyjnego.

Zbigniew Skrzypkiewicz
Prezes Zarządu


Rekrutacja dla EMOS

Współpracę z Grupą Tempo oceniamy bardzo wysoko. Dowodem profesjonalnej i skutecznej obsługi naszej firmy przez Grupę Tempo jest wielokrotne korzystanie z usług rekrutacyjnych oraz realizacja spotkania jubileuszowego z klientami. Osoby wybrane w procesie rekrutacji nadal pracują w firmie EMOS i należą do najlepiej ocenianych pracowników. Rekrutacja została przeprowadzona bardzo sprawnie i bez zbędnego (...) zaangażowania z Naszej strony (...)  Widoczne było duże doświadczenie firmy (...)

Krzysztof Knap,
Dyrektor Handlowy


Rekrutacja dla Sellsys Vision

W 2008 roku współpracowaliśmy z Grupą Tempo w zakresie rekrutacji na stanowiska różnego szczebla, od Asystenckiego po Kierownicze.

Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Grupa Tempo wielokrotnie udowodniła, że potrafi wyszukać na rynku pracy idealnych kandydatów, jednocześnie dotrzymując terminu realizacji. (...)

Tomasz Rusinowski,
Prezes


Rekrutacje dla WASKO

Firma Wasko S.A. współpracuje z Grupą Tempo od 2006 roku. Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze. W tym czasie firma Grupa Tempo przeprowadziła pomyślnie wiele zleconych rekrutacji. (...) Grupa Tempo niejednokrotnie udowodniła, że potrafi wyszukać kandydatów na stanowiskach od Asystentki Dyrektora począwszy przez Administratora Systemów Teleinformatycznych po Kierownika Działu Kontrolingu. (...)

Katarzyna Gromadzka
Dyrektor Departamentu Finansów i Rachunkowości

 

Rekrutacje dla Elwo

Grupa Tempo s.c. z siedzibą w Gliwicach świadczy od 2004r, dla "ELWO" S.A. Pszczyna uslugi związane z doradztwem personalnym.

Fachowość oraz rzetelność i solidność wykonanych usług w zakresie rekrutacji na specyficzne dla potrzeb naszej firmy stanowiska,takie jak: Glówny Księgowy, Dyrektor Produkcji, Konstruktor - Projektant, Kierownik Projektu, Handlowiec pozwalają w pelnym zakresie polecić tą firmę.

Mgr. Barbara Drewniak
Z-ca dyrektora ds. Pracowniczych, Prokurent