Gwarancja

 

Warunki polityki gwarancyjnej dotyczące procesów rekrutacji odnoszące się do trzech obszarów brzmią:

Gwarancja fachowości

Korzystanie z usług agencji executive search Grupa Tempo gwarantuje dostęp do najnowszych narzędzi oceny kompetencji oraz wysoki profesjonalizm head hunterów przejawiający się w dogłębnej analizie branży, specyfiki stanowiska oraz firmy klienta. Zapewniamy pozyskanie najlepszych kandydatów na wakujące stanowisko poprzez dobrą znajomość rynku pracy, możliwość dotarcia do dużej liczby potencjalnych kandydatów z wykorzystaniem własnych kontaktów, poszukiwania bezpośrednie, stale aktualizowaną bazę danych kandydatów. Docieramy do dobrych osób precyzyjnie projektując sposoby przyciągnięcia ich uwagi.

Gwarancja bezstronności

Ręczymy naszą reputacją za bezstronność analizy umiejętności kandydatów. Po upływie kilku miesięcy od zatrudnienia pracownika z polecenia naszego konsultanta realizujemy praktykę Follow-up polegającą na sprawdzeniu czy zatrudniona osoba sprawdza się na stanowisku i czy zarówno ta osoba jak i pracodawca jest zadowolony z podjętej decyzji.

Gwarancja trwałości

Wysoka skuteczność pracy naszych konsultantów potwierdzana jest co 6 miesięcy wskaźnikiem realizowanych gwarancji. W roku 2008 liczba projektów, które zrealizowaliśmy z sukcesem (w ciągu 12 miesięcy nie nastąpiło zwolnienie na obsadzanym stanowisku) wynosi 93%.

Jednak trafność doboru Kandydata nie zawsze oznacza związanie się tego kandydata z firmą na długie lata. W takich wypadkach Grupa Tempo udziela Klientowi gwarancji na każdego zatrudnionego w wyniku współpracy kandydata. Gwarancja oznacza ponowne i bezpłatne uruchomienie procesu rekrutacji w miejsce pracownika, z którym nasz klient rozstał się niezależnie od przyczyn tego rozstania.

«   1 | 2 |


Referencje
Referencje

Outdoor Development Center dla Oasis East

Grupa Tempo przeprowadziła Outdoor Development Center w naszej firmie dla grupy 30 osób. W trakcie współpracy, dała się poznać jako profesjonalna firma. Badanie zostało poprzedzone wnikliwym badaniem potrzeb, ustaleniem celu badania, opisem kompetencji liderskich. (...) Zawodowstwo realizatora projektu zrobiło bardzo dobre wrażanie nie tylko na Zarządzie Oasis East sp. z o.o., ale także na samych uczestnikach wydarzenia.

czytaj więcej >>

Magdalena Łowińska-Fligier, Kierownik Personalny