Zbigniew Stolarek

 Zbigniew Stolarek - trener


Trener, konsultant biznesowy.

Ukończył Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiował tam także Filologię Polską.

Uczestniczył w licznych szkoleniach dla kadry kierowniczej,  w  tym  w  intensywnym  kursie o zakresie MBA organizowanym przez Gdańską  Fundację Kształcenia Menedżerów.

Na progu swego rozwoju zawodowego pracował w dużych przedsiębiorstwach jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży.  Wówczas zdobył  dużą   wiedzę  merytoryczną i  przydatne umiejętności do prowadzenia szkoleń z zakresu zarządzania sprzedażą i pokrewnymi, czym zajmuje się obecnie.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

Organizował  kursy  i szkolenia  sprzedażowe,  trenerskie,  menedżerskie i  z zakresu zarządzania biznesem. Pracował w ramach programów unijnych wspierania MŚP w województwie śląskim jako trener negocjacji, komunikacji,  zarządzania  czasem,  umiejętności  handlowca i in.

Od 2002  współpracuje z warszawską firmą szkoleniową B&O Nawigator prowadząc szkolenia otwarte i zamknięte dla zainteresowanych z całego kraju.

Współpracę z klientem rozpoczyna od zbadania potrzeb szkoleniowych, dzięki czemu identyfikuje deficyty wiedzy, umiejętności w obrębie postulowanego   obszaru   zagadnień.  Plan   szkolenia  układa   dopiero w oparciu o wyniki, co pozwala na maksymalne dopasowanie do odbiorców.

Wychodzi z założenia, że jego rolą jest stworzenie warunków do jak największego zaangażowania uczestników, dlatego preferuje formułę warsztatu i pracę na case'ach unikatowych i specjalnie przygotowanych dla konkretnej grupy.

Twierdzi, że „nie ma nic gorszego niż nudne szkolenie”, dlatego organizuje takie szkolenia, w których sam chciałby uczestniczyć jako kursant.

POZAZAWODOWO

Jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Dolnego Śląska, które zajmowało się m.in. tworzeniem rankingu serwisów internetowych dolnośląskich gmin.

Na co dzień mąż i ojciec dwójki dorosłych dzieci, kierujący się w życiu mottem: „człowiek ma do wyboru zrobić to, co robi najlepiej jak potrafi, albo screw it up".
W kręgu jego zainteresowań leży wiele dziedzin np. meteorologia, historia cywilizacji, geografia, filozofia współczesna czy polityka. Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie. Jest pasjonatem szybownictwa, snowboardu, windsurfingu, żeglarstwa oraz dalekich, spontanicznych podróży.  Marzy  mu  się samotny rejs dookoła świata własnym jachtem, a  jako  życiowy  cel stawia sobie dożycie w dobrym zdrowiu psychicznym  i  fizycznym  wieku  matuzalemowego.

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla EMOS

Współpracę z Grupą Tempo oceniamy bardzo wysoko. Dowodem profesjonalnej i skutecznej obsługi Naszej firmy przez Grupę Tempo jest wielokrotne korzystanie z usług rekrutacyjnych oraz realizacja spotkania jubileuszowego z klientami. Osoby wybrane w procesie rekrutacji nadal pracują w firmie EMOS i należą do najlepiej ocenianych pracowników. Rekrutacja została przeprowadzona bardzo sprawnie i bez zbędnego (...) zaangażowania z Naszej strony (...)  Widoczne było duże doświadczenie firmy (...)

                        czytaj więcej >>

Krzysztof Knap - Dyrektor Handlowy