Olaf Tabaczyński

 Olaf Tabaczyński - trener


Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji, szkoły Revlona w Wielkiej Brytanii i wielu innych na terenie Europy.

Międzynarodowy Mistrz Makijażu oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Cyklicznie przewodniczy jury mistrzostw krajowych i międzynarodowych z zakresu makijażu, stylizacji, kreowania wizerunku.

Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu, wizażystyki, stylizacji nieprzerwanie od 13 lat.

Od 1993 roku popularyzator profesjonalnych technik pracy w zakresie makijażu, stylizacji i kreowania wizerunku opartych o Międzynarodową Licencję Szkoleniowa GitVare.

Wieloletni wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

Trener i praktyk w dziedzinie szkoleń i programów szkoleniowych z zakresu kreacji, wizażu, stylizacji, makijażu, psychofizjologii widzenia, psychologii, anatomii, genetyki, bio design’u i innych.

Szkoli sektor państwowy, urzędy wojewódzkie, urzędy miejskie, organizacje samorządowe, pozarządowe, korporacje, firmy, instytucje sektora prywatnego, top menagement, menadżerów, front i back Office.

Pracował dla marek światowej sławy, m.in. takich, jak: VERSACE, ARMANI, ZEO BALDI, WELLA, KADUS, REVLON, SHISEIDO, LANCOME, AVON, DOUGLAS, PIERRE RENE, JMS REFAN, GABRIEL, B&M PROFESSIONAL.

Jego klientami byli także m.in. PLAYBOY, CINEMA FILM PUBLISHING, TWÓJ STYL, ELLE, MODA TOP, SALON I ELEGANCJA, KOBIETA I STYL, GAZETA WYBORCZA, WPROST, FASHION, CANAL +, RTL 7, TVP, POLSAT, TVN. Swoje usługi świadczył podczas takich imprez jak: INTERNATIONAL FILM FESTIVAL CANNES, POLISH FILM FESTIVAL IN LOS ANGELES, INTERCHARM, MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRALNY – MALTA, MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKE, WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Uważa że każde przeprowadzenie szkolenie buduje sukces w ogólnej skali rozwoju zawodowego, jednak do największych sukcesów zalicza USA Abmasy, BCC, GLAXOSMITHKLEIN.

Preferuje ewaluacyjne techniki szkoleniowe, podające, poszukujące, waloryzacyjne, ćwiczebne, ceni wykład, trening. Posługuje się również metodą inscenizacji, metodą gier, metodą twórczej dyskusji - metodami odroczonego wartościowania.
Unikalną umiejętnością, której może nauczyć innych jest spojrzenie na siebie z wykorzystaniem skutecznych technik kreacji wizerunku.

Pomimo preferencji, sposób pracy z klientem dobiera indywidualnie do potrzeb. Mogą to być prelekcje, seminaria, wykłady szkolenia, treningi, warsztaty, monitoring, pokazy lub plany produkcyjne.

POZAZAWODOWO


Jest założycielem i dyrektorem kreatywnym Akademii Wizażystyki Maestro,  istniejącej od kilkunastu lat placówki doradczo- szkoleniowej z zakresu kreacji wizerunku.

Jest członkiem WK International, Git Vare - International Visagist Academy, Unii Wielkopolan.

Jego hobby to motolotniarstwo,  precyzyjna broń palna, zegary, antyki, dyplomacja.

 

Referencje
Referencje

Ośrodek oceny dla Vattenfall Distribution Poland

W ramach procesu rekrutacji wewnętrznej na stanowisko kierownicze (…) korzystałam ze wsparcia firmy Grupy Tempo w zakresie przeprowadzenia ośrodka oceny dla dwóch kandydatów. W tym temacie współpracowałam bezpośrednio z Panią Ewą Fiedor, która podeszła do realizacji tego zlecenia w pełni profesjonalnie - od momentu projektowania ośrodka po przekazanie informacji zwrotnej uczestnikom procesu (decydentom i kandydatom). Świadczy o tym szczegółowa analiza istniejącego w GZE S.A. modelu kompetencji i odpowiadających im zachowań, doradztwo w doborze priorytetowych obszarów oceny, a w efekcie wypracowanie adekwatnych narzędzi. Przygotowany (...) raport był czytelny i przydatny w procesie decyzji, m.in. ze względu na szeroki wachlarz informacji o kandydatach zarówno w układzie indywidualnym jak i porównawczym.

czytaj więcej >>

Katarzyna Markowicz, Kierownik Działu Rozwoju i Szkoleń