Izabela Kielczyk

 

Izabela Kielczyk - trenerka

Psycholog biznesu, trener, coach i osobisty doradca wyższej kadry menadżerskiej. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Prowadzi coaching menedżerski, konsultacje kadrowe i  doradztwo personalne na indywidualne zamówienie klienta lub firmy. Specjalizuje się w realizacji autorskich programów szkoleń z zakresu psychologii biznesu i rozwoju osobistego.

Do jej szkoleń indywidualnych i grupowych opartych o programy własne należą m. in.: Integralna osobowość menadżera, Perfekcyjna bizneswoman - jak nie wpaść w pułapkę bycia perfect?, Body language w biznesie, Profesjonalna obsługa klientów przez telefon, Sztuka komunikacji w biznesie, Autoprezentacja w świecie biznesu, Nie bój się być niedoskonała oraz Autoprezentacja w rozmowie kwalifikacyjnej.

Prowadzi programy szkoleniowe w formie on-the-job.

Preferuje warsztatową formę edukacji, poprzez którą aktywnie angażuje uczestników na wielu poziomach, od  intelektu,  przez  emocje i zmysły. Szkoląc chętnie stosuje gry psychologiczne, ćwiczenia, scenki sytuacyjne, dyskusje kierowane, analizy przykładów, i inne.

Specjalizuje się w udzialaniu wsparcia psychologicznego oraz szkoleniu kobiet biznesu. Wśród programów specjalnie projektowanych i adresowanych dla tej grupy prowadzi m.in. szkolenia w organizacji Dojrzewalnia Róż, warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla kobiet biznesu zrzeszonych w Europejskim Forum Właścicielek Firm oraz wykłady tematyczne dla kobiet podczas Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych.

Ponadto  zrealizowała  dotychczas  projekty kadrowe z  zakresu rekrutacji i motywowania pracowników, opracowywała systemy nagradzania oraz indywidualne programy szkoleń dla osób, organizacji biznesowych i instytucji publicznych.

 

 1 | 2 |  »


Referencje
Referencje

Rekrutacja dla FERROLI Poland

(…) Grupa Tempo z pełnym profesjonalizmem podeszła do realizacji zleconych projektów rekrutacyjnych. Konsultanci prowadzący w/w rekrutacje wykazali się szeroką wiedzą merytoryczną oraz solidnym podejściem do wszystkich etapów Naszej współpracy (…). Wychodzili naprzeciw naszym oczekiwaniom prezentując rzetelnie dobranych Kandydatów. Z chęcią dzielili się wszystkimi pozyskanymi informacjami o specyfice rynku (…) Z dużą satysfakcją przekazujemy niniejsze referencje, z pełną odpowiedzialnością polecając Grupę Tempo firmom szukającym godnego zaufania partnera z zakresu procesów rekrutacji (...)

czytaj więcej>>

Dorota Dąbrowska, HR Manager