Ewa Fiedor

Ewa Fiedor - trenerka

Menedżerka, trenerka. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim.

Doświadczenie biznesowe zdobywała w strukturach handlowych w branży finansowej, gdzie zajmowała się sprzedażą, zarządzaniem, rekrutacją i szkoleniem pracowników.

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży HR. Pracowała jako konsultant ds. projektów HR, headhunterka, trenerka. Obecnie kieruje personelem w średniej wielkości firmie.

Wcześniej związana z Raiffeisen Bank Polska - początkowo jako Przedstawiciel Handlowy, następnie jako Team Lider oraz specjalista ds. personalnych. Jako doradca zawodowy i coach współrealizowała programy aktywizacji grup bezrobotnej młodzieży, a także programy naprawcze dedykowane dla struktur biznesowych i organizacji non- profit.
Jako trenerka w pionie personalnym Raiffeisen Bank Polska opracowywała i realizowała scenariusze szkoleń, m.in. z zakresu:

  • komunikacji (Skuteczna komunikacja werbalna; Autoprezentacja jako komunikat; Rola asertywności w efektywnej komunikacji; Standardy skutecznej komunikacji; Proces komunikacyjny; Komunikacja w grupie; Techniki perswazyjne),
  • umiejętności sprzedaży (Rozumienie procesu sprzedaży; Rozpoznanie i dostosowywanie się do osobowości Klienta; Inicjowanie procesu sprzedaży; Etapy procesu sprzedaży; Obsługa po-sprzedażna) 
  • obsługi klienta (Umiejętność rozmowy z trudnym rozmówcą; Przyswojenie zasad efektywnej komunikacji; Dostrajanie się doKlienta;  Budowanie atmosfery; Typologia klientów, praca z trudnym Klientem Radzenie sobie z obiekcjami, reklamacjami; Radzenie sobie z emocjami; Budowanie korporacyjnych standardów obsługi Klienta, kodeksy dobrych praktyk).

Pracując z grupą szkoleniową, niezależnie od tematu, stara się  kształtować kompetencje słuchaczy holistycznie. Pracuje nad umiejętnościami stosowanymi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wierzy w to, że dzięki takiemu podejściu uczestnicy szkolenia rozwijają swój potencjał całościowo. Jest przekonana, że sukces jest możliwy wtedy, kiedy człowiek wierzy w to, co robi i czerpie z tego przyjemność.  Tę zasadę stara się też stosować do swojej pracy.


POZAZAWODOWO


Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, 
niezależnej trenerskiej grupy rozwojowej Narzędziownia, a także przynależy do Akademii Superwizora STB.
 
Pasjonuje ją ekologia, a cechą charakterystyczną jej osobowości jest ciekawość poznawcza, którą realizuje przez nieustanne zadawanie pytań. Pracę traktuje jak obszar do nieustającego zgłębiania wiedzy. W wolnych chwilach fotografuje i studiuje tajemnice kociego umysłu na żywym przykładzie własnego pupila.

Mottem, które ją prowadzi przez życie jest: "Pamiętać o tym, że jedyną stałą jest zmiana."

 

Referencje
Referencje

Rekrutacje dla WASKO

Firma Wasko S.A. współpracuje z Grupą Tempo od 2006 roku. Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze. W tym czasie firma Grupa Tempo przeprowadziła pomyślnie wiele zleconych rekrutacji. (...) Grupa Tempo niejednokrotnie udowodniła, że potrafi wyszukać kandydatów na stanowiskach od Asystentki Dyrektora począwszy przez Administratora Systemów Teleinformatycznych po Kierownika Działu Kontrolingu. (...)

czytaj więcej >>

Katarzyna Gromadzka, Dyrektor Departamentu Finansów i Rachunkowości