Anna Krupińska

 

 

 

Specjalizuje się w psychologii organizacji
i zarządzania oraz komunikacji społecznej. Certyfikowany Trener Biznesu – absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie.

Coach – w trakcie akredytacji ICF (International Coach Federation). Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Collegium Glancese Polsko - Czeskiej Szkoły Biznesu i Sportu.

Posiada doświadczenie w sektorze biznesu, organizacji pozarządowych
i edukacji. Pracuje jako trener współpracując z instytucjami rynku pracy dbając o rozwój potencjału ludzkiego pracowników na różnych szczeblach. Specjalizuje się w udrażnianiu komunikacji i budowaniu relacji opartych na zaufaniu i współpracy.

Współpracuje z firmami zajmując się rozwojem kadry managerskiej
w obszarach umiejętności miękkich i rozwiązywania realnych konfliktów, radzenia sobie ze stresem zawodowym. W pracy nad projektami łączy wiedzę z zakresu zarządzania i psychologii. Jej zainteresowania zawodowe związane są przede wszystkim z oceną pracowników
i planowaniem ich rozwoju, szkoleniami oraz coachingiem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w dziale HR zajmując się, rekrutacją i selekcją pracowników, polityką kadrową oraz szkoleniami wewnętrznymi oraz diagnostyką psychologiczną.

 

 

 

Referencje
Referencje

Ośrodek oceny dla Vattenfall Sales Poland

W 2010 roku w ramach rekrutacji  na stanowisko Kierownik ds. Sprzedaży korzystaliśmy ze wsparcia Grupa Tempo w zakresie przeprowadzenia  ośrodka oceny dla 2 osób. Asesorzy Grupy Tempo wykazali się bardzo dobrym przygotowanie merytorycznym, a współpraca w ramach tego projektu przebiegała profesjonalnie i terminowo. Bardzo sprawne przygotowanie projektu, silne dopasowanie do realiów branży i organizacji, pozwoliły nam uzyskać pewną i potwierdzoną bardzo rzetelnymi raportami bazę do podejmowania personalnych decyzji. Rekomendujemy Grupę Tempo do realizacji tego typu programów, szczególnie firmom, które cenią dopasowanie do swoich potrzeb.

czytaj więcej >>

.