Agnieszka Maruda-Sperczak

Agnieszka Maruda - trenerka

Ekonomistka, trenerka, coach.
Liderka  -  kobieta  przedsiębiorcza, aktywna, kreatywna.

Posiada 8-letnie doświadczenie menedżerskie, 5-letnie doświadczenie w organizacji  oraz prowadzeniu spotkań i konferencji biznesowych, 4-letnie doświadczenie w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń, prelekcji i prezentacji,  a  także  2-letnie  doświadczenie w prowadzeniu coachingu indywidualnego oraz systemowego.

Realizuje różnorodne inicjatywy, nieustannie przygotowując i wdrażając nowe. Wśród licznych obszarów jej aktywności zawodowych wymienić można m. in. specjalizację w organizacji spotkań dla średniej  i  wyższej kadry  zarządzającej,  właścicieli i akcjonariuszy spółek; eksplorację  działań marketingowych  skierowanych  wyłącznie  do  kobiet; doradztwo w zakresie zarządzania zmianą w systemach biznesowych - od analizy procesów, przez planowanie i wdrożenie projektów zmian; autorstwo projektu „Inspiracje w Biznesie” skierowanego do poznańskiego środowiska biznesowego, a także współautorstwo projektu  „Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych®”.

Do obsługiwanych klientów należą m.in. Kompania Piwowarska, GlaxoSmithKline, Bank Zachodni WBK, BRE Bank, Castrol, Bang & Olufsen, Millennium Bank, Noble Bank, Comfortime Developer, Credit Suisse.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

Od 2006 roku prowadzi i współprowadzi  szkolenia i  treningi  biznesowe w oparciu o programy autorskie, m.in. z zakresu  rozwoju osobistego, komunikacji i kreatywności, budowania synergii i porozumiewania, wyznaczania celów i motywacji, komunikacji z trudnym klientem, zarządzania emocjami.

W ramach  inicjatyw OKKP® przeszkoliła dotychczas 4 tysiące właścicielek i menedżerek firm z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, kreatywności i komunikacji.

Organizowała  także otwarte szkolenia liderskie dla kadry zarządzającej w całej Polsce współpracując z Iwoną Majewską – Opiełką.

Do  klientów korzystających  z  prowadzonych  przez  nią  treningów i szkoleń należą, m. in:
Millennium Bank, ON TV, PWN.pl, DBL, Panopa Logistik, Wydawnictwo Forum, SKK, Dalkia, AdForm, Archidoc, Point Group, Chata Polska, Starfam, ZPM Biegun, BP24, Arvato Services, Ikea Retail, BZ WBK Leasing i inni. 

POZAZAWODOWO

Pisze  dla  magazynu "Prokreacja".   Promuje  przedsiębiorczość w środowiskach   kobiecych   i   studenckich.   Współpracuje z Poznańskimi Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości przy projekcie Inventree. Jako ekspertka chętnie udziela wykładów poświęconych prowadzeniu biznesu.

Jest właścicielką Agencji Komunikacji Marketingowej i PR VisionConsultingGroup oraz marki Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych®, a także współwłaścicielką firmy trenerskiej treningibiznesowe.pl, firmy e-biznesowej Inspirion Sp. z o.o., a także Instytutu BHP.

Prywatnie, uwielbia książki, kino, malowanie obrazów, latanie na paralotni, szybkie zjazdy na nartach i jazdę samochodem.
Jest optymistką. Żyje z pasją. Nie boi się ryzyka, ma milion pomysłów, buduje mosty, poszerza horyzonty swoje i innych, kolekcjonuje uśmiechy. Wie, czego oczekuje  od życia.  Kieruje  się  mottem  „wszystko jest możliwe” i  z  zasady  uczy  się  od  mistrzów.

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Axeon

(...) Nasza współpraca rozpoczęła się w 2010 roku w związku z przenoszeniem procesów biznesowych naszej firmy z różnych krajów europejskich do zakładu produkcyjnego w Gliwicach. Współpraca z Grupą Tempo zaowocowała sukcesami i zatrudnieniem 12 osób (...) W trakcie prowadzonych działań Grupa Tempo dała się poznać jako firma rzetelnie podchodząca do zleconych zadań oraz realizująca je z należytą starannością i sumiennością. Przeprowadzone procesy rekrutacyjne zostały poprzedzone poznaniem specyfiki organizacji (zarówno lokalnie, jak i globalnie), a także przeprowadzeniem analizy rynku i wynagrodzeń. Przydzieleni do realizacji projektów Konsultanci wykazali się dużą elastycznością w działaniu (...)

czytaj więcej>>

Beata Rembierz, HR Manager