Karolina Sikorska-Kowol


Karolina Sikorska-Kowol - konsultantka projektów HR

Z wykształcenia psycholog, ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach.

W branży HR działa od 2005r. Zanim związała się z Grupą Tempo pracowała w dobrze znanej śląskiej agencji doradztwa personalnego, a także w międzynarodowej firmie headhunterskiej.

W Grupie Tempo od 6 lat. Obecnie jest starszym specjalistą ds. projektów HR.

W procesach rekrutacyjnych najczęściej stosuje metodę direct search. Obsadza głównie kierownicze stanowiska inżynierskie średniego i wysokiego szczebla w międzynarodowych firmach produkcyjnych. Prowadziła rekrutacje dla branży motoryzacyjnej, energetycznej, chemicznej i petrochemicznej, transportowej oraz produkcyjnej.

Za największy sukces uważa powodzenie prowadzonych przez siebie procesów typu executive search. Spośród innych projektów realizowała m. in. badanie kompetencji. W sesjach AC/DC pełni funkcję asesora.

W kontakcie z Klientem przyjmuje rolę doradcy i dzieli się posiadaną wiedzą o rynku. Wierzy, że zaangażowanie, jakie wkłada w pracę jest najlepszym miernikiem jej jakości.

Od 2 lat uczestniczy w inicjatywach Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, propagując ideę „life-work balance”.

Prywatnie, szczęśliwa mama 6 letniego smyka, miłośniczka prozy G. G. Marquez'a oraz rocka alternatywnego.


Referencje
Referencje

Wyjazd szkoleniowo – integracyjny dla RWE Polska

W styczniu 2010 roku Grupa Tempo zorganizowała i przeprowadziła dla 30 pracowników naszej spółki wyjazd szkoleniowo – integracyjny, którego celem nadrzędnym była integracja, wzmocnienie motywacji do pracy i wzrost zaangażowania kadry w realizację kluczowych celów biznesowych organizacji (…) Grupa Tempo oddelegowała do prowadzenia naszego wyjazdu osoby kompetentne zarówno w zakresie organizacyjnym jak i wpisujące się w klimat wyjazdu (…) Polecamy Grupę Tempo jako firmę profesjonalną, kreatywną i elastyczną zarówno na poziomie oferowania, jak i organizowania wyjazdu. Przede wszystkim podkreślamy fakt zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa na każdym etapie wyjazdu.

czytaj więcej >>

Janusz Moroz, Członek Zarządu