Karolina Sikorska-Kowol


Karolina Sikorska-Kowol - konsultantka projektów HR

Z wykształcenia psycholog, ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach.

W branży HR działa od 2005r. Zanim związała się z Grupą Tempo pracowała w dobrze znanej śląskiej agencji doradztwa personalnego, a także w międzynarodowej firmie headhunterskiej.

W Grupie Tempo od 6 lat. Obecnie jest starszym specjalistą ds. projektów HR.

W procesach rekrutacyjnych najczęściej stosuje metodę direct search. Obsadza głównie kierownicze stanowiska inżynierskie średniego i wysokiego szczebla w międzynarodowych firmach produkcyjnych. Prowadziła rekrutacje dla branży motoryzacyjnej, energetycznej, chemicznej i petrochemicznej, transportowej oraz produkcyjnej.

Za największy sukces uważa powodzenie prowadzonych przez siebie procesów typu executive search. Spośród innych projektów realizowała m. in. badanie kompetencji. W sesjach AC/DC pełni funkcję asesora.

W kontakcie z Klientem przyjmuje rolę doradcy i dzieli się posiadaną wiedzą o rynku. Wierzy, że zaangażowanie, jakie wkłada w pracę jest najlepszym miernikiem jej jakości.

Od 2 lat uczestniczy w inicjatywach Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, propagując ideę „life-work balance”.

Prywatnie, szczęśliwa mama 6 letniego smyka, miłośniczka prozy G. G. Marquez'a oraz rocka alternatywnego.


Referencje
Referencje

Rekrutacje i szkolenia dla Paged Meble

Paged Meble Spółka Akcyjna z siedzibą w Jasienicy potwierdza, iż współpraca z Grupą Tempo (...) trwa od 2009 roku. (...) powierzone zadania wykonane zostały profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Wysoki poziom wiedzy, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie konsultantów pozwoliły na wyselekcjonowanie właściwych kandydatów, z którymi współpraca jest kontynuowana. Biorąc pod uwagę poziom wykonania dotychczas powierzonych zadań, mamy nadzieję na pomyślną współpracę w przyszłości i z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi Grupy Tempo innym przedsiębiorcom.

czytaj więcej>> 

Urszula Ramczewska, Prezes Zarządu