Karolina Sikorska-Kowol


Karolina Sikorska-Kowol - konsultantka projektów HR

Z wykształcenia psycholog, ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach.

W branży HR działa od 2005r. Zanim związała się z Grupą Tempo pracowała w dobrze znanej śląskiej agencji doradztwa personalnego, a także w międzynarodowej firmie headhunterskiej.

W Grupie Tempo od 6 lat. Obecnie jest starszym specjalistą ds. projektów HR.

W procesach rekrutacyjnych najczęściej stosuje metodę direct search. Obsadza głównie kierownicze stanowiska inżynierskie średniego i wysokiego szczebla w międzynarodowych firmach produkcyjnych. Prowadziła rekrutacje dla branży motoryzacyjnej, energetycznej, chemicznej i petrochemicznej, transportowej oraz produkcyjnej.

Za największy sukces uważa powodzenie prowadzonych przez siebie procesów typu executive search. Spośród innych projektów realizowała m. in. badanie kompetencji. W sesjach AC/DC pełni funkcję asesora.

W kontakcie z Klientem przyjmuje rolę doradcy i dzieli się posiadaną wiedzą o rynku. Wierzy, że zaangażowanie, jakie wkłada w pracę jest najlepszym miernikiem jej jakości.

Od 2 lat uczestniczy w inicjatywach Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, propagując ideę „life-work balance”.

Prywatnie, szczęśliwa mama 6 letniego smyka, miłośniczka prozy G. G. Marquez'a oraz rocka alternatywnego.


Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Axeon

(...) Nasza współpraca rozpoczęła się w 2010 roku w związku z przenoszeniem procesów biznesowych naszej firmy z różnych krajów europejskich do zakładu produkcyjnego w Gliwicach. Współpraca z Grupą Tempo zaowocowała sukcesami i zatrudnieniem 12 osób (...) W trakcie prowadzonych działań Grupa Tempo dała się poznać jako firma rzetelnie podchodząca do zleconych zadań oraz realizująca je z należytą starannością i sumiennością. Przeprowadzone procesy rekrutacyjne zostały poprzedzone poznaniem specyfiki organizacji (zarówno lokalnie, jak i globalnie), a także przeprowadzeniem analizy rynku i wynagrodzeń. Przydzieleni do realizacji projektów Konsultanci wykazali się dużą elastycznością w działaniu (...)

czytaj więcej>>

Beata Rembierz, HR Manager