Eksperci

 

Lata doświadczeń, wielość odniesień do praktyki i pogłębiona znajomość teorii - gwarantują skuteczność doradczą.

Współpracujemy z zespołem ekspertów reprezentujących wszechstronność ujęć tematycznych uwzględnianych podczas konsultowania problemów biznesowych Państwa organizacji.

Partnerzy Grupy Tempo budują współczesną świadomość HR-ową w środowiskach branżowych.  Jako znawcy i komentatorzy problematyki kadrowej obecni są w telewizji,  radio, publikują w prasie  (m.in. na łamach Pulsu Biznesu oraz Gazety Wyborczej, Personelu Plus, Personelu i Zarządzania) i Internecie. Kreaują wydarzenia edukacyjne oraz aktywnie uczestniczą w stowarzyszeniach branżowych (m.in. PSZK).

Wiedzą merytoryczną wspierają nas:

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ekspertach, prosimy o kontakt. 

Referencje
Referencje

Ośrodek oceny dla Vattenfall Sales Poland

W 2010 roku w ramach rekrutacji  na stanowisko Kierownik ds. Sprzedaży korzystaliśmy ze wsparcia Grupa Tempo w zakresie przeprowadzenia  ośrodka oceny dla 2 osób. Asesorzy Grupy Tempo wykazali się bardzo dobrym przygotowanie merytorycznym, a współpraca w ramach tego projektu przebiegała profesjonalnie i terminowo. Bardzo sprawne przygotowanie projektu, silne dopasowanie do realiów branży i organizacji, pozwoliły nam uzyskać pewną i potwierdzoną bardzo rzetelnymi raportami bazę do podejmowania personalnych decyzji. Rekomendujemy Grupę Tempo do realizacji tego typu programów, szczególnie firmom, które cenią dopasowanie do swoich potrzeb.

czytaj więcej >>

.