Anna Syrek - Kosowska


Dr Anna Syrek - Kosowska - coachDoktor psychologii, trener warsztatu umiejętności społecznych rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (rekomendacja nr 86 I.), certyfikowany Coach International Coaching Community (certyfikat nr. 2818).

Jest konsultantem SFA - podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Posiada uprawnienia do prowadzenia psychoterapii psychodynamicznej (Krakowskie Centrum Psychoterapii).

Od ponad 10- letnie realizuje projekty szkoleniowe, rozwojowe i doradcze z zakresu HR. Prowadzi procesy coachingu kompetencyjnego i rozwojowego (life& business coaching) dla klientów biznesowych i indywidualnych – właścicieli firm, menedżerów i kierowników.

DOŚWIADCZENIE COACHINGOWE

Od 10 lat jako psycholog prowadzi life coaching w oparciu o paradygmat psychodynamiczny, podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (SFA), wiedzę z zakresu psychologii i wyników badań naukowych (coaching psychology, evidence-based coaching), obecnie również model International Coaching Community.
Od wielu lat prowadzi także coaching kompetencyjny poświęcony rozwojowi kompetencji kierowniczych i liderskich, sprzedażowych i związanych z obsługą klienta, prowadzeniem negocjacji, przygotowywania profesjonalnych wystąpień publicznych, autoprezentacji i emisji głosu, efektywnego prowadzenia zebrań, narad, spotkań biznesowych.
Ponadto prowadzi coaching rozwojowy wspierający Klienta w osiąganiu celów w każdym wybranym obszarze, stosowany w pracy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami, właścicielami firm, prezesami i menedżerami najwyższego szczebla zarządzania.

 

 1 | 2 | 3 | 4 |  »


Referencje
Referencje

Ośrodek oceny dla Vattenfall Sales Poland

W 2010 roku w ramach rekrutacji  na stanowisko Kierownik ds. Sprzedaży korzystaliśmy ze wsparcia Grupa Tempo w zakresie przeprowadzenia  ośrodka oceny dla 2 osób. Asesorzy Grupy Tempo wykazali się bardzo dobrym przygotowanie merytorycznym, a współpraca w ramach tego projektu przebiegała profesjonalnie i terminowo. Bardzo sprawne przygotowanie projektu, silne dopasowanie do realiów branży i organizacji, pozwoliły nam uzyskać pewną i potwierdzoną bardzo rzetelnymi raportami bazę do podejmowania personalnych decyzji. Rekomendujemy Grupę Tempo do realizacji tego typu programów, szczególnie firmom, które cenią dopasowanie do swoich potrzeb.

czytaj więcej >>

.