Firma

 

Grupa Tempo to licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego świadcząca usługi z zakresu miękkiego HR. Jako Grupa do zadań specjalnych, podejmuje się  także zadań nietypowych i trudnych z obszaru HRM. Potrafi rekrutować  i rozwijać najlepszych, zachowując zindywidualizowane podejście, elastyczność i kreatywność w sposobie realizacji zadań.

Firma notowana jest w rankingu Book of List od 2006 roku.

Zdobywca godła "Inwestor w Kapitał Ludzki 2009"  oraz  prestiżowego godła "Konsultanci Przyszłości", wyróżniającego najbardziej perspektywiczne firmy doradczo-szkoleniowe w Polsce. Laureaci godła "Konsultanci przyszłości" tworzą sieć parnetrską Advisio, skupiającą  firmy rozumiejące wyzwania stawiane przez nowoczesną, błyskawicznie zmieniającą się, globalną gospodarkę sieciową.  "Konsultanci Przyszłości" korzystają w swojej pracy z metodologii i narzędzi Advisio umożliwiających ich Klientom osiąganie przewagi konkurencyjnej w biznesie XXI wieku.

Grupa Tempo nieustannie poszerza i pogłębia wiedzę organizacyjną z zakresu HRM.  Systematycznie konsultuje potencjał nowości tematycznych HRM z autorytetami akademickimi i praktykami. 
Dzięki temu prowadzi projekty doradcze zgodnie ze  stale  rozwijaną metodologią, aktualizowaną zgodnie ze światowymi trendami zarządzania. Projekty strategiczne realizuje we współpracy z doświadczonymi ekspertami branżowymi oraz praktykami HR.

Wierząc, że biznes nie przynoszący nic prócz zysku jest mało wart,  Grupa Tempo działa w sposób odpowiedzialny i przynoszący bezinteresownie korzyść  innym.  Wspiera kobiety przedsiębiorcze, edukuje zawodowo studentów, dba o rozwój pracowników. Chętnie  dzieli się wiedzą z innymi podczas systematycznych spotkań, paneli, czy warsztatów w ramach realizowanych inicjatyw społecznych. Troszczy się o pozytywne relacje z otoczeniem społecznym, w obrębie którego działa.

Dobroczynnie wspiera szkoły wyższe, między innymi takie, jak: WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach i inne.

Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Laureat konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki
Sieć Partnerska Advisio - informacje

Referencje
Referencje

Spotkanie szkoleniowo - integracyjne dla Ernst & Young

W dniach 01-04 lipca 2009 roku Grupa Tempo zorganizowała dla Ernst & Young spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla 25 menedżerów i 5 kluczowych klientów firmy. Do zadań Grupy Tempo należała pełna organizacja wyjazdu wraz z elementami integracyjnymi (rejsy wyścigowymi motorówkami typu RIB, zwiedzanie zlotu największych żaglowców świata Tall Ships’ Races, dwie imprezy wieczorne) oraz obsługa fotograficzna (...) Organizatorzy wywiązali się z zadania znakomicie, co dobitnie świadczy o ich doskonałych zdolnościach dopasowywania się do potrzeb klienta oraz o dobrym przygotowaniu organizacyjnym. Z przyjemnością polecamy outdoor'owe szkolenia Grupy Tempo innym odbiorcom.

czytaj więcej >>

Piotr Piela, Dyrektor Grupy Energetycznej Ernst & Young