Firma

 

Grupa Tempo to licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego świadcząca usługi z zakresu miękkiego HR. Jako Grupa do zadań specjalnych, podejmuje się  także zadań nietypowych i trudnych z obszaru HRM. Potrafi rekrutować  i rozwijać najlepszych, zachowując zindywidualizowane podejście, elastyczność i kreatywność w sposobie realizacji zadań.

Firma notowana jest w rankingu Book of List od 2006 roku.

Zdobywca godła "Inwestor w Kapitał Ludzki 2009"  oraz  prestiżowego godła "Konsultanci Przyszłości", wyróżniającego najbardziej perspektywiczne firmy doradczo-szkoleniowe w Polsce. Laureaci godła "Konsultanci przyszłości" tworzą sieć parnetrską Advisio, skupiającą  firmy rozumiejące wyzwania stawiane przez nowoczesną, błyskawicznie zmieniającą się, globalną gospodarkę sieciową.  "Konsultanci Przyszłości" korzystają w swojej pracy z metodologii i narzędzi Advisio umożliwiających ich Klientom osiąganie przewagi konkurencyjnej w biznesie XXI wieku.

Grupa Tempo nieustannie poszerza i pogłębia wiedzę organizacyjną z zakresu HRM.  Systematycznie konsultuje potencjał nowości tematycznych HRM z autorytetami akademickimi i praktykami. 
Dzięki temu prowadzi projekty doradcze zgodnie ze  stale  rozwijaną metodologią, aktualizowaną zgodnie ze światowymi trendami zarządzania. Projekty strategiczne realizuje we współpracy z doświadczonymi ekspertami branżowymi oraz praktykami HR.

Wierząc, że biznes nie przynoszący nic prócz zysku jest mało wart,  Grupa Tempo działa w sposób odpowiedzialny i przynoszący bezinteresownie korzyść  innym.  Wspiera kobiety przedsiębiorcze, edukuje zawodowo studentów, dba o rozwój pracowników. Chętnie  dzieli się wiedzą z innymi podczas systematycznych spotkań, paneli, czy warsztatów w ramach realizowanych inicjatyw społecznych. Troszczy się o pozytywne relacje z otoczeniem społecznym, w obrębie którego działa.

Dobroczynnie wspiera szkoły wyższe, między innymi takie, jak: WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach i inne.

Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Laureat konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki
Sieć Partnerska Advisio - informacje

Referencje
Referencje

Warsztaty strategiczne dla Hydro Aluminium Chrzanów

W roku 2008 Grupa Tempo przeprowadziła dla nas warsztaty budowania strategii. Na wszystkich etapach nasza współpraca układała się pomyślnie a zaangażowanie trenerów oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb zaowocowały osiągnięciem zamierzonego celu. Z przyjemnością poświadczamy, iż Grupa Tempo spełnia stawiane przed nią oczekiwania, dbając o pomyślny przebieg współpracy, dlatego polecamy ją, jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

czytaj więcej >>

Ewa Tadel Menedżer ds. Zasobów Ludzkich