Firma

 

Grupa Tempo to licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego świadcząca usługi z zakresu miękkiego HR. Jako Grupa do zadań specjalnych, podejmuje się  także zadań nietypowych i trudnych z obszaru HRM. Potrafi rekrutować  i rozwijać najlepszych, zachowując zindywidualizowane podejście, elastyczność i kreatywność w sposobie realizacji zadań.

Firma notowana jest w rankingu Book of List od 2006 roku.

Zdobywca godła "Inwestor w Kapitał Ludzki 2009"  oraz  prestiżowego godła "Konsultanci Przyszłości", wyróżniającego najbardziej perspektywiczne firmy doradczo-szkoleniowe w Polsce. Laureaci godła "Konsultanci przyszłości" tworzą sieć parnetrską Advisio, skupiającą  firmy rozumiejące wyzwania stawiane przez nowoczesną, błyskawicznie zmieniającą się, globalną gospodarkę sieciową.  "Konsultanci Przyszłości" korzystają w swojej pracy z metodologii i narzędzi Advisio umożliwiających ich Klientom osiąganie przewagi konkurencyjnej w biznesie XXI wieku.

Grupa Tempo nieustannie poszerza i pogłębia wiedzę organizacyjną z zakresu HRM.  Systematycznie konsultuje potencjał nowości tematycznych HRM z autorytetami akademickimi i praktykami. 
Dzięki temu prowadzi projekty doradcze zgodnie ze  stale  rozwijaną metodologią, aktualizowaną zgodnie ze światowymi trendami zarządzania. Projekty strategiczne realizuje we współpracy z doświadczonymi ekspertami branżowymi oraz praktykami HR.

Wierząc, że biznes nie przynoszący nic prócz zysku jest mało wart,  Grupa Tempo działa w sposób odpowiedzialny i przynoszący bezinteresownie korzyść  innym.  Wspiera kobiety przedsiębiorcze, edukuje zawodowo studentów, dba o rozwój pracowników. Chętnie  dzieli się wiedzą z innymi podczas systematycznych spotkań, paneli, czy warsztatów w ramach realizowanych inicjatyw społecznych. Troszczy się o pozytywne relacje z otoczeniem społecznym, w obrębie którego działa.

Dobroczynnie wspiera szkoły wyższe, między innymi takie, jak: WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach i inne.

Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Laureat konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki
Sieć Partnerska Advisio - informacje

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Sellsys Vision

Współpracowaliśmy z Grupą Tempo w zakresie rekrutacji na stanowiska różnego szczebla, od Asystenckiego po Kierownicze. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Grupa Tempo wielokrotnie udowodniła, że potrafi wyszukać na rynku pracy idealnych kandydatów, jednocześnie dotrzymując terminu realizacji. (...)

czytaj więcej >>

Tomasz Rusinowski, Prezes