Firma

 

Grupa Tempo to licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego świadcząca usługi z zakresu miękkiego HR. Jako Grupa do zadań specjalnych, podejmuje się  także zadań nietypowych i trudnych z obszaru HRM. Potrafi rekrutować  i rozwijać najlepszych, zachowując zindywidualizowane podejście, elastyczność i kreatywność w sposobie realizacji zadań.

Firma notowana jest w rankingu Book of List od 2006 roku.

Zdobywca godła "Inwestor w Kapitał Ludzki 2009"  oraz  prestiżowego godła "Konsultanci Przyszłości", wyróżniającego najbardziej perspektywiczne firmy doradczo-szkoleniowe w Polsce. Laureaci godła "Konsultanci przyszłości" tworzą sieć parnetrską Advisio, skupiającą  firmy rozumiejące wyzwania stawiane przez nowoczesną, błyskawicznie zmieniającą się, globalną gospodarkę sieciową.  "Konsultanci Przyszłości" korzystają w swojej pracy z metodologii i narzędzi Advisio umożliwiających ich Klientom osiąganie przewagi konkurencyjnej w biznesie XXI wieku.

Grupa Tempo nieustannie poszerza i pogłębia wiedzę organizacyjną z zakresu HRM.  Systematycznie konsultuje potencjał nowości tematycznych HRM z autorytetami akademickimi i praktykami. 
Dzięki temu prowadzi projekty doradcze zgodnie ze  stale  rozwijaną metodologią, aktualizowaną zgodnie ze światowymi trendami zarządzania. Projekty strategiczne realizuje we współpracy z doświadczonymi ekspertami branżowymi oraz praktykami HR.

Wierząc, że biznes nie przynoszący nic prócz zysku jest mało wart,  Grupa Tempo działa w sposób odpowiedzialny i przynoszący bezinteresownie korzyść  innym.  Wspiera kobiety przedsiębiorcze, edukuje zawodowo studentów, dba o rozwój pracowników. Chętnie  dzieli się wiedzą z innymi podczas systematycznych spotkań, paneli, czy warsztatów w ramach realizowanych inicjatyw społecznych. Troszczy się o pozytywne relacje z otoczeniem społecznym, w obrębie którego działa.

Dobroczynnie wspiera szkoły wyższe, między innymi takie, jak: WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach i inne.

Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Laureat konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki
Sieć Partnerska Advisio - informacje

Referencje
Referencje

Development Center dla YAWAL S.A.

YAWAL S.A. miała przyjemność współpracować z Grupą Tempo w realizacji projektu „Kompetencje 2015”. Celem projektu było rozpoznanie potencjału zawodowego, mocnych stron naszych pracowników i wynikających z nich możliwości oraz tych obszarów, które wymagają rozwoju. (...) Współpraca z Grupą Tempo (...) to ogromna przyjemność i możliwość doświadczenia profesjonalizmu wysokiej klasy. (...) Opracowane przez Grupę Tempo narzędzia były dopasowane do potrzeb projektu i umożliwiły ocenę badanych pracowników.
Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Grupa Tempo Doradztwo Personalne i Organizacyjne jako sprawnego, rzetelnego partnera do realizacji projektów AC/DC.

czytaj więcej >>

Monika Tracz, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi