Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

27.06.2014
Forbes: 50 największych pracodawców w Polsce

„Forbes” sporządził ranking 100 największych firm w Polsce. Przedsiębiorstwa sklasyfikowano ze względu na wysokość przychodów. My postanowiliśmy zaprezentować Państwu pierwszą 50-tkę oraz sprawdzić, z którymi organizacjami pracowała Grupa Tempo.

50 największych firm w Polsce - ranking "Forbes"

Tauron - podmiot zatrudniający 26 tys. osób w grupie kapitałowej skorzystał z naszej pomocy w zakresie rekrutacji personelu do swojej spółki Tauron Sprzedaż. Firma, podczas połączenia ze szwedzkim Vattenfallem, przejęła również personel zrekrutowany przez Grupę Tempo w kilkudziesięciu procesach rekrutacyjnych prowadzonych dla kilku spółek grupy Vattenfall na przestrzeni 5 lat.
PKP - organizacja zatrudniająca 44 tys. zleciła nam rozwój kompetencji
w obszarze współpracy i komunikacji projektowej dla 60 członków projektu wdrożeniowego.
PGNIG - zatrudniający 31 tys. pracowników rozwijał z nami kompetencje swoich managerów w procesie zmiany organizacyjnej w 2013 roku.
Synthos - grupa kapitałowa zatrudniająca ponad 2100 osób współpracowała z nami w zakresie procesów rekrutacji, oceny kompetencji oraz rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i coaching.
Farmacol - to podmiot, który kooperował z nami przy szeregu rekrutacji na stanowiska kierownicze i dyrektorskie.
Phillip Morriss
- skorzystał z usług Grupy Tempo w obszarze identyfikacji kompetencji sprzedawcy idealnego.
PZU, T-mobile (PTC) i Polkomtel - to firmy, które delegowały na nasze szkolenia otwarte kilkudziesięciu pracowników Biur Zarządów
i Sekretariatów
BZ WBK i ING Bank Śląski - to dwa banki, które rekrutowały za naszym pośrednictwem pracowników sprzedażowych i kierowników struktur sprzedażowych.

Żródło: http://www.forbes.pl/100-najwiekszych-firm-w-polsce-2014,ranking,175066,1,1.html

Referencje
Referencje

Rekrutacje dla WASKO

Firma Wasko S.A. współpracuje z Grupą Tempo od 2006 roku. Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze. W tym czasie firma Grupa Tempo przeprowadziła pomyślnie wiele zleconych rekrutacji. (...) Grupa Tempo niejednokrotnie udowodniła, że potrafi wyszukać kandydatów na stanowiskach od Asystentki Dyrektora począwszy przez Administratora Systemów Teleinformatycznych po Kierownika Działu Kontrolingu. (...)

czytaj więcej >>

Katarzyna Gromadzka, Dyrektor Departamentu Finansów i Rachunkowości