Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

25.10.2012
Robert Reinfuss na Kongresie Kadry.

Nasz partner, ekspert w zakresie MBO, Robert Reinfuss poprowadzi warsztaty na temat Rynku Celów jako skutecznej i partycypacyjnej metodzie zarządzania w trakcie XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry w Warszawie.
W czasie  warsztatu  uczestnicy  nauczą  się definiować i rozliczać cele „niemierzalne”. Zobaczą co to jest wartość dodana w zarządzaniu ludźmi i jak rozliczać z niej menedżerów. Uczestnicy dowiedzą się również dlaczego obecnie stosowane systemy MBO należy pilnie zamienić na Rynek celów.

 

Referencje
Referencje

Wyjazd szkoleniowo – integracyjny dla RWE Polska

W styczniu 2010 roku Grupa Tempo zorganizowała i przeprowadziła dla 30 pracowników naszej spółki wyjazd szkoleniowo – integracyjny, którego celem nadrzędnym była integracja, wzmocnienie motywacji do pracy i wzrost zaangażowania kadry w realizację kluczowych celów biznesowych organizacji (…) Grupa Tempo oddelegowała do prowadzenia naszego wyjazdu osoby kompetentne zarówno w zakresie organizacyjnym jak i wpisujące się w klimat wyjazdu (…) Polecamy Grupę Tempo jako firmę profesjonalną, kreatywną i elastyczną zarówno na poziomie oferowania, jak i organizowania wyjazdu. Przede wszystkim podkreślamy fakt zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa na każdym etapie wyjazdu.

czytaj więcej >>

Janusz Moroz, Członek Zarządu