Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

25.10.2012
Robert Reinfuss na Kongresie Kadry.

Nasz partner, ekspert w zakresie MBO, Robert Reinfuss poprowadzi warsztaty na temat Rynku Celów jako skutecznej i partycypacyjnej metodzie zarządzania w trakcie XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry w Warszawie.
W czasie  warsztatu  uczestnicy  nauczą  się definiować i rozliczać cele „niemierzalne”. Zobaczą co to jest wartość dodana w zarządzaniu ludźmi i jak rozliczać z niej menedżerów. Uczestnicy dowiedzą się również dlaczego obecnie stosowane systemy MBO należy pilnie zamienić na Rynek celów.

 

Referencje
Referencje

Rekrutacje i szkolenia dla Paged Meble

Paged Meble Spółka Akcyjna z siedzibą w Jasienicy potwierdza, iż współpraca z Grupą Tempo (...) trwa od 2009 roku. (...) powierzone zadania wykonane zostały profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Wysoki poziom wiedzy, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie konsultantów pozwoliły na wyselekcjonowanie właściwych kandydatów, z którymi współpraca jest kontynuowana. Biorąc pod uwagę poziom wykonania dotychczas powierzonych zadań, mamy nadzieję na pomyślną współpracę w przyszłości i z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi Grupy Tempo innym przedsiębiorcom.

czytaj więcej>> 

Urszula Ramczewska, Prezes Zarządu