Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

15.06.2012
Ożywienie na rynku pracy? Managerowie szukają nowego zajęcia.

Z badań przeprowadzonych w maju 2012 roku przez Antal International wynika, że większość managerów jest gotowych do zmiany pracy. Ponad połowa z nich przyznaje się do biernego poszukiwania pracy. Co oznacza, że posiadają swoje profile na portalach rekrutacyjnych czy przesyłają swoje CV do head hunterów, na wypadek gdyby posiadali ciekawe oferty pracy.

Nawet Ci, którzy nie szukają aktywnie pracy są gotowi rozważyć nowe oferty. Aż 80% nie mówi „nie” otrzymując propozycje do rozpatrzenia. A tych propozycji było w ubiegłym roku całkiem sporo. Średnio manager i specjalista otrzymali po pięć ofert pracy. Więcej ofert pojawiło się dla specalistów IT, prawa czy inżynierii, którzy byli najbardziej rozchwytywani. Średnią ofert zaniżają specjaliści do HR-u, którzy otrzymali tych ofert najmniej.

Źródło: GazetaPrawna.pl

Referencje
Referencje

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla Helios Fabryka Żarówek

(...) Grupa Tempo zorganizowała wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla 27 pracowników firmy Helios Fabryka Żarówek. (...) Zarówno szkolenie, jak i część integracyjna zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie. (...) Grupa Tempo wywiązała się ze swojego zadania znakomicie, co dobitnie wskazuje na ich profesjonalizm, jak również elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Grupę Tempo jako partnera w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

czytaj więcej >>

Antoni Szabla, Prezes Zarządu