Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

31.05.2012
Mama w pracy

Znamy kolejnych laureatów konkursu „Mama w pracy” organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja i Rzeczpospolitą. Konkurs porusza problematykę łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet i promuje działania firm sprzyjające pracującym mamom.

Zwycięzcami tegorocznej edycji zostały Danone Sp. z o.o., DOW Polska Sp. z o.o. oraz Hay Group Sp. z o.o.. Firmie Danone udało się powtórzyć sukces sprzed roku. Jej Program Firma Przyjazna Rodzinie został doceniony za szereg rozwiązań sprzyjających tworzeniu w firmie przyjaznej atmosfery wobec pracowników posiadających rodziny i dzieci oraz ułatwianie młodym mamom powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim.

Źródło: http://www.mamawpracy.pl/

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Oasis East

(...) Grupa Tempo - realizator różnych projektów rekrutacyjnych, wykonywanych wszystkimi możliwymi metodami, dała się poznać jako profesjonalna firma. (...) Powierzone zadania były wykonywane z dużą precyzją w sposób profesjonalny i dokładny. (...) Grupa Tempo charakteryzuje się wysokim poziomem umiejętności dopasowania do potrzeb klienta. Zlecając jej wykonanie projektu, można być pewnym terminowej realizacji, solidności oraz wyboru dobrego kandydata na każde stanowisko na które prowadzi rekrutację.

czytaj więcej >>>

Magdalena Łowińska-Fligier, Kierownik Personalny