Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

31.05.2012
Mama w pracy

Znamy kolejnych laureatów konkursu „Mama w pracy” organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja i Rzeczpospolitą. Konkurs porusza problematykę łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet i promuje działania firm sprzyjające pracującym mamom.

Zwycięzcami tegorocznej edycji zostały Danone Sp. z o.o., DOW Polska Sp. z o.o. oraz Hay Group Sp. z o.o.. Firmie Danone udało się powtórzyć sukces sprzed roku. Jej Program Firma Przyjazna Rodzinie został doceniony za szereg rozwiązań sprzyjających tworzeniu w firmie przyjaznej atmosfery wobec pracowników posiadających rodziny i dzieci oraz ułatwianie młodym mamom powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim.

Źródło: http://www.mamawpracy.pl/

Referencje
Referencje

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla Helios Fabryka Żarówek

(...) Grupa Tempo zorganizowała wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla 27 pracowników firmy Helios Fabryka Żarówek. (...) Zarówno szkolenie, jak i część integracyjna zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie. (...) Grupa Tempo wywiązała się ze swojego zadania znakomicie, co dobitnie wskazuje na ich profesjonalizm, jak również elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Grupę Tempo jako partnera w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

czytaj więcej >>

Antoni Szabla, Prezes Zarządu