Szukaj w Czytelni

Czytelnia  /  Aktualności HR

31.05.2012
Największe wydarzenie HR-owe na Śląsku

Już 13 czerwca 2012 w Hotelu Angelo w Katowicach na zaproszenie portalu Pracuj.pl spotkają się przedstawiciele branży HR-owej.

Eksperci z branży będą prezentować i dyskutować na tematy z zakresu: najnowszych trendów w rekrutacji, promocji dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi w czasach dynamicznych zmian na rynku pracy oraz wyzwań stojące przed działami personalnymi w 2012 roku.

Ideą przyświecającą pomysłodawcom i organizatorom jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i dobrych praktyk oraz umożliwienie integracji lokalnego (i nie tylko) środowiska HR-owego.

Więcej na: http://www.wyzwaniahr.pl/

Referencje
Referencje

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla Helios Fabryka Żarówek

(...) Grupa Tempo zorganizowała wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla 27 pracowników firmy Helios Fabryka Żarówek. (...) Zarówno szkolenie, jak i część integracyjna zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie. (...) Grupa Tempo wywiązała się ze swojego zadania znakomicie, co dobitnie wskazuje na ich profesjonalizm, jak również elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Grupę Tempo jako partnera w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

czytaj więcej >>

Antoni Szabla, Prezes Zarządu