Szukaj w Czytelni

Publikacje

26.11.2009
Szkoleniowy efekt motyla

Rynek szkoleń w Polsce tworzy zbiór instytucji państwowych oraz organizacji komercyjnych, z których każda z osobna posiada zapewne uporządkowaną strategię działania, jednak razem prezentują sobą chaos, brak standaryzacji i segmentacji. Na palcach wyliczyć można rzeczywiście renomowane instytucje szkoleniowe, które swoją nazwą gwarantują powodzenie szkolenia. Można również, bez zbytniego wysiłku, wskazać tych wielkich graczy rynku szkoleń, którzy zdobywszy renomę i rozgłos spoczęli na laurach.

10.09.2009
Polski szef - kontroler czy kumpel?

Rozmowa Kaliny Stankiewicz z Gazety Wyborczej z Izabelą Kielczyk, psychologiem biznesu, trenerką, coachem, wiceprezesem agencji kreacji wizerunku biznesowego Ypsilon Media o cechach prawdziwego lidera. Czy polscy szefowie to profesjonaliści?

19.08.2009
Czego nie oczekiwać od coachingu?

Rynek coachingu w Polsce rośnie. W odpowiedzi na hasło coaching wpisane do popularnych wyszukiwarek internetowych otrzymamy 65 700 000  odpowiedzi na stronie google.pl i aż 396 000 000 na yahoo.com.
Zdaniem ekspertów w Polsce ogromne zainteresowanie coachingiem nie idzie w parze z wiedzą i świadomością, czym faktycznie jest coaching. Najczęściej coaching mylony jest z terapią, szkoleniem, mentoringiem, doradztwem, konsultingiem, zarządzaniem. Szczególnie istotne jest wobec tego zarysowanie granic między tym, czym coaching jest, a tym czego nie można się po nim spodziewać.

«   1 | …  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | …  10 |  »


Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Oferta usług Grupy Tempo
Realizacje Grupy Tempo
Jakość usług Grupy Tempo

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Oasis East

(...) Grupa Tempo - realizator różnych projektów rekrutacyjnych, wykonywanych wszystkimi możliwymi metodami, dała się poznać jako profesjonalna firma. (...) Powierzone zadania były wykonywane z dużą precyzją w sposób profesjonalny i dokładny. (...) Grupa Tempo charakteryzuje się wysokim poziomem umiejętności dopasowania do potrzeb klienta. Zlecając jej wykonanie projektu, można być pewnym terminowej realizacji, solidności oraz wyboru dobrego kandydata na każde stanowisko na które prowadzi rekrutację.

czytaj więcej >>>

Magdalena Łowińska-Fligier, Kierownik Personalny