Szukaj w Czytelni

Publikacje

07.04.2010
Assessment Center - "instrukcja obsługi". cz. II

Praca jest drugą z dwóch części tekstów prezentujących informacje na temat obecnie przeprowadzanych assesment center oraz innych form testowania w procesie selekcji na stanowiska kontrolujące i menedżerskie sektora publicznego. Tekst zawiera prezentację przykładów efektywnych assessment center wykorzystujących technologie praktyczne oraz video. Dodatkowo wiele agencji publicznych wprowadziło do tej pory użycie Situational Judgment Tests (Testy Oceny Sytuacji) w procesach rekrutacji.

07.04.2010
Assessment Center - "instrukcja obsługi". cz. I

Praca jest pierwszą z dwóch części tekstów prezentujących informacje na temat obecnie przeprowadzanych assesment center oraz innych form testowania w procesie selekcji na stanowiska kontrolujące i menedżerskie sektora publicznego. Tekst zawiera próbę zdefiniowania metody Assessment Center, kluczowe jej elementy, a także rolę zastosowania metody w nowoczesnym ujęciu zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.

06.01.2010
Co kryje się pod nazwą szkolenia outdoor?

Połączenie bezpiecznej i atrakcyjnej zabawy z celami stawianymi przez klienta. Aby szkolenie nie okazało się tylko sposobem na wydanie pieniędzy z budżetu szkoleniowego firmy, warto najpierw zastanowić się nad celem zajęć w terenie. Każdy z tematów powinien być realizowany inaczej.

«   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | …  10 |  »


Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Oferta usług Grupy Tempo
Realizacje Grupy Tempo
Jakość usług Grupy Tempo

Referencje
Referencje

Assessment Center dla Opinion Strefa Druku

W 2010 r. w ramach projektu rekrutacyjnego na stanowisko Kierownik Produkcji Grupa Tempo zorganizowała i przeprowadziła sesję Assessment Center. (...)
Podczas współpracy, Grupa Tempo dała się poznać jako profesjonalna firma, a  dzięki  zapałowi  do pracy i zaangażowaniu Konsultantów byliśmy w stanie zrealizować projekt w założonym przez nas terminie. Dobre przygotowanie merytoryczne oraz partnerska współpraca sprawiły, że Grupa Tempo doskonale spełniła nasze oczekiwania.

czytaj więcej >>

Mikołaj Kokot, Dyrektor Operacyjny