Szukaj w Czytelni

Publikacje

07.04.2010
Assessment Center - "instrukcja obsługi". cz. II

Praca jest drugą z dwóch części tekstów prezentujących informacje na temat obecnie przeprowadzanych assesment center oraz innych form testowania w procesie selekcji na stanowiska kontrolujące i menedżerskie sektora publicznego. Tekst zawiera prezentację przykładów efektywnych assessment center wykorzystujących technologie praktyczne oraz video. Dodatkowo wiele agencji publicznych wprowadziło do tej pory użycie Situational Judgment Tests (Testy Oceny Sytuacji) w procesach rekrutacji.

07.04.2010
Assessment Center - "instrukcja obsługi". cz. I

Praca jest pierwszą z dwóch części tekstów prezentujących informacje na temat obecnie przeprowadzanych assesment center oraz innych form testowania w procesie selekcji na stanowiska kontrolujące i menedżerskie sektora publicznego. Tekst zawiera próbę zdefiniowania metody Assessment Center, kluczowe jej elementy, a także rolę zastosowania metody w nowoczesnym ujęciu zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.

06.01.2010
Co kryje się pod nazwą szkolenia outdoor?

Połączenie bezpiecznej i atrakcyjnej zabawy z celami stawianymi przez klienta. Aby szkolenie nie okazało się tylko sposobem na wydanie pieniędzy z budżetu szkoleniowego firmy, warto najpierw zastanowić się nad celem zajęć w terenie. Każdy z tematów powinien być realizowany inaczej.

«   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | …  10 |  »


Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Oferta usług Grupy Tempo
Realizacje Grupy Tempo
Jakość usług Grupy Tempo

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Oasis East

(...) Grupa Tempo - realizator różnych projektów rekrutacyjnych, wykonywanych wszystkimi możliwymi metodami, dała się poznać jako profesjonalna firma. (...) Powierzone zadania były wykonywane z dużą precyzją w sposób profesjonalny i dokładny. (...) Grupa Tempo charakteryzuje się wysokim poziomem umiejętności dopasowania do potrzeb klienta. Zlecając jej wykonanie projektu, można być pewnym terminowej realizacji, solidności oraz wyboru dobrego kandydata na każde stanowisko na które prowadzi rekrutację.

czytaj więcej >>>

Magdalena Łowińska-Fligier, Kierownik Personalny