Czytelnia / Forbes: 50 największych pracodawców w Polsce

„Forbes” sporządził ranking 100 największych firm w Polsce. Przedsiębiorstwa sklasyfikowano ze względu na wysokość przychodów. My postanowiliśmy zaprezentować Państwu pierwszą 50-tkę oraz sprawdzić, z którymi organizacjami pracowała Grupa Tempo.

50 największych firm w Polsce - ranking "Forbes"

Tauron - podmiot zatrudniający 26 tys. osób w grupie kapitałowej skorzystał z naszej pomocy w zakresie rekrutacji personelu do swojej spółki Tauron Sprzedaż. Firma, podczas połączenia ze szwedzkim Vattenfallem, przejęła również personel zrekrutowany przez Grupę Tempo w kilkudziesięciu procesach rekrutacyjnych prowadzonych dla kilku spółek grupy Vattenfall na przestrzeni 5 lat.
PKP - organizacja zatrudniająca 44 tys. zleciła nam rozwój kompetencji
w obszarze współpracy i komunikacji projektowej dla 60 członków projektu wdrożeniowego.
PGNIG - zatrudniający 31 tys. pracowników rozwijał z nami kompetencje swoich managerów w procesie zmiany organizacyjnej w 2013 roku.
Synthos - grupa kapitałowa zatrudniająca ponad 2100 osób współpracowała z nami w zakresie procesów rekrutacji, oceny kompetencji oraz rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i coaching.
Farmacol - to podmiot, który kooperował z nami przy szeregu rekrutacji na stanowiska kierownicze i dyrektorskie.
Phillip Morriss
- skorzystał z usług Grupy Tempo w obszarze identyfikacji kompetencji sprzedawcy idealnego.
PZU, T-mobile (PTC) i Polkomtel - to firmy, które delegowały na nasze szkolenia otwarte kilkudziesięciu pracowników Biur Zarządów
i Sekretariatów
BZ WBK i ING Bank Śląski - to dwa banki, które rekrutowały za naszym pośrednictwem pracowników sprzedażowych i kierowników struktur sprzedażowych.

Żródło: http://www.forbes.pl/100-najwiekszych-firm-w-polsce-2014,ranking,175066,1,1.html