Szukaj w Czytelni
18.07.2009
Jaki wizerunek w Internecie?

Nie tylko kandydaci poszukujący pracy powinni dbać o to, jak są postrzegani w Internecie.
Kiedy zapraszasz na rozmowę rekrutacyjną kandydata, kiedy rozpoczynasz współpracę z kimś nowym, bardzo często ta osoba szuka informacji o Twojej firmie w Internecie.
Zastanów się, co przeczyta o Tobie?

18.07.2009
Head Hunting – możliwości i zagrożenia

Head Hunting, direct search, to jedna z metod rekrutacji, pozwalająca pozyskać wartościowych pracowników bezpośrednio z rynku pracy.
Czy wiesz, jak dobrze wybrać head huntera, aby zachować dobre imię własnej firmy i pozyskać najcenniejszych pracowników?

18.07.2009
Outplacement – jak mądrze zwolnić, kiedy trzeba.

Spowolnienie gospodarcze, obecne w gospodarce światowej, w tym w krajach dotychczas uważanych za liderów gospodarczych, dociera także do Polski. Widoczną oznaką kryzysu jest zwiększająca się liczba informacji o zwolnieniach pracowników, nie tylko niewykwalifikowanych, ale także coraz częściej reprezentantów szczebla menedżerskiego.

Czy konieczne są zwolnienia? Czasami tak.
Jednak ważne jest, tak dla wizerunku zwalniającego pracodawcy,  jak i dla sytuacji zawodowej osób zwalnianych, to w jaki sposób zwolnienie zostanie przeprowadzone.

«   1 | …  35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | …  44 |  »


Powiązane tematycznie
Powiązane tematycznie

Oferta usług Grupy Tempo
Realizacje Grupy Tempo
Jakość usług Grupy Tempo

Referencje
Referencje

Rekrutacja dla Ideal Polska

Firma Grupa Tempo przeprowadziła dla firmy Ideal Polska S.A. w roku 2010 projekt biznesowy - rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Certyfikacji i i Kontroli Produktów. Zatrudniony kandydat za pośrednictwem Grupy Tempo sprawdza się bardzo dobrze w środowisku pracy, co świadczy o skuteczności metod doboru oraz profesjonalizmie firmy konsultingowej. Terminowość, rzetelność, elastyczne podejście do klienta, przyjazna atmosfera współpracy, świetna komunikacja pozwalają, na rekomendację Grupy Tempo innym Firmom, które chcą sobie zapewnić najlepszą kadrę pracowniczą i widzą w tym przewagę konkurencyjną. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Grupę Tempo s. c. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera rekrutacyjnego.

czytaj więcej >>

 

Dragomir Vassev Prezes Zarządu